Autobus Lwów Gdańsk – bilet, rozkład ruchu, cena

Opublikowane przez admin w dniu

Bilet na autobus Lwów – Gdańsk

Rozkład ruchu autobusów Lwów Gdańsk

Czas odprawy Zatrzymanie się Czas przyjścia Zatrzymanie się Cena biletu
15:00 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 07:30 Гданськ автовокзал ul. 3-maja, stan. 10 1100.00 uah Kupić
15:00 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 07:30 Гданськ автовокзал ul. 3-maja, stan. 10 550.00 uah Kupić
21:40 Автовокзал „Центральний Львів” вул. Стрийська, 109 11:30 PKS ul.3 Maja 12 1045.00 uah Kupić
21:40 Автовокзал „Центральний Львів” вул. Стрийська, 109 11:30 PKS ul.3 Maja 12 1076.35 uah Kupić
22:40 Ж/Д вокзал площа Двірцева, 1 (біля багажного відділення) 11:30 PKS ul.3 Maja 12 1045.00 uah Kupić
22:40 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 11:30 PKS ul.3 Maja 12 1076.35 uah Kupić

Podróż autobusem za trasą Lwów – Gdańsk

Dawno marzyły pojechać do Polski i zawczasu zaplanowały podróż? A może podróż powinęła się niespodziewanie-niespodziewanie? Gdyby tam nie było, w obu wypadkach trzeba zatroszczyć się nie tylko o przygotowaniu dokumentów i pakowaniu rzeczy, ale i o transporcie i bilecie na jego.

Szybkościowy, komfortowy, z niewysoką ceną za przejazd – oto który transport szukają pasażerowie. I właśnie autobus po trasie Lwów – Gdańsk ubawi takimi warunkami.

Zawitając na nasz portal wy w wygodnej sytuacji i operatywnie potraficie nabyć Lwów Gdańsk bilet. I tym samym zaoszczędzicie nie tylko czas, ale i koszty. Przekonajcie się w tym same już teraz!

Przewagi autobusu

  1. Nie na próżno coraz więcej pasażerów faworyzują autobusowym podróżom. I nikt z ich jeszcze nie прогадав. Wygodnie i niedrogo – czego jeszcze życzyć? Taki rodzaj transportu ma następne przewagi:
  2. współczesny. Wielkogabarytowe autobusy, w których znajdzie się wszystko, byle podróż nie poddała się wieczną. Klimatyzator zabezpieczy przyjemny mikroklimat, wygodne siedzenia pozwolą komfortowo rozmieścić się, a internet czy telewizor pomoże przyjemnie zmarnować czas;
  3. niedrogi. W porównaniu z innymi rodzajami transportu koszt biletu jest niewysoki. W tym i na kierunek Lwów – Gdańsk cena przejazdu będzie po kieszenie;
  4. regularny. Transport kursuje zgodnie grafika, często i w porę. Na trasie Lwów – Gdańsk rozkład ruchu nie jest wyjątkiem.

Korzyść naszych warunków

Dla was przygotowaliśmy tylko najlepsze warunki. Wszystko, byle wy зосталися zadowolonymi naszym serwem.

Po pierwsze, wygodny portal. Nabyć bilet na autobus po trasie Lwów Gdańsk możecie dosyć operatywnie, za kilka kroków. Tu możecie przejrzeć rozkład ruchu – czas odprawie i przyjście, stacje, dać, i za pomocą wygodnej prostej formy nabyć bilet. I nie trzeba marnować czas na koleje, lepiej zużyć jego na planowanie podróży.

Po drugie, wysoki poziom serwu na trasach. W kompleksie – współczesne autobusy, fachowi kierowcy i że ważnie, niewysokie ceny na bilety(na trasie cena przejazdu przyjemnie ubawi każde). Możecie temu przekonać się same w dowolnym czasie.

Że że, jeśli wypadło jechać do sąsiedniej Polski, wszystko dosyć prosto. Dosyć skorzystawszy się naszym serwem nabyć bilet. Możecie liczyć na komfortową i szybkościową podróż, bez zbędnych kosztów czasu i sił. Wita na nasz portal! Bilety już czekają! I umiejętnie dostać się Gdańska!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *